Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy ettől gyorsabban...

Igaz, hogy ettől gyorsabban fog nőni?

Figyelt kérdés
Már 2 éve festve van a hajam (világos szőkére). Az eredeti hajam sötétszőke. Kb. amióta festem (havonta 1x) azóta egy centit sem nőtt. Sok olyat ismerek viszont aki szintén szőke volt, addig nem nőtt neki semmit, majd barna hajjal már dupla olyan hosszú neki mint volt...és igen rövid idő alatt. Megérné befesteni barnára? Világ életemben szőke voltam, szóval számomra nagy merészség lenne a sötét hajszín,de ha ettől megjavulna a hajam akkor megpróbálom! Tanácsokat kérnék :)

2013. nov. 20. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A színe nem befolyásolja a növekedést.

Annyi igaz, hogy a világosítástól, mivel ahhoz nem elég a festék, rosszabb minőségű lesz a haj. A sima festéktől puhább, selymesebb.

2013. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem nő, akkor minek fested havonta, ha nincs lenövés?
2013. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem nő a hajam még kopik belőle a festék...
2013. nov. 20. 12:25
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt szőke is, és két hét után már látszott a töve, szóval nőtt, ugyanolyan gyorsan.
2013. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem azért nem nő a hajad mert fested...Hanem azért mert törik a hajad vége.Ami ki nő a fejtetődnél az letörik a hajvégednél,ezért nem látod hogy nőne a hajad.
2013. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De mitől töredezik akkor ennyire? Nem a festéktől? Mert vasalni nagyon-nagyon ritkán szoktam.
2013. nov. 20. 14:36
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak így meg nem látom a megoldást a hajvágásban sem, mert ha levágatom és ugyanúgy törni fog a vége akkor hiába, vagy nem?
2013. nov. 20. 14:37
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont a szőke festéktől nem nő a hajad es törik is, nekem is be lett feste sötét szőkére az alja és a gyönyörű hosszú hajamból lett egy mell alá érő hajam ami olyan mint a drót:( keress valami másik hajszínt, ha az sem jön be, bármikor visszafestheted
2013. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szóval akkor még csak az lenne a megoldás hogy sötétebbre fessem?
2013. nov. 20. 16:11
 10/18 anonim válasza:
Az hülyeség,hogy a sötétebb hajtól majd jobban nő.Én évek óta fekete vagyok és elég nehezen nő.Akkor kezdett el nőni mikor levágattam a töredezett részt.És én 3 havonta festem.Úgyhogy szerintem a sok festéstől nem nő.A szőkét meg mindig festeni kell pláne,ha az eredeti hajad sötétebb színű mert ugye a tövén egyből meglátni.Szerintem azért ne fesd barnára mert ha nem áll jó akkor meg nehéz lesz visszafesteni szőkére és a hajad is tönkremegy.
2013. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!