Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy ettől gyorsabban...

Igaz, hogy ettől gyorsabban fog nőni?

Figyelt kérdés
Már 2 éve festve van a hajam (világos szőkére). Az eredeti hajam sötétszőke. Kb. amióta festem (havonta 1x) azóta egy centit sem nőtt. Sok olyat ismerek viszont aki szintén szőke volt, addig nem nőtt neki semmit, majd barna hajjal már dupla olyan hosszú neki mint volt...és igen rövid idő alatt. Megérné befesteni barnára? Világ életemben szőke voltam, szóval számomra nagy merészség lenne a sötét hajszín,de ha ettől megjavulna a hajam akkor megpróbálom! Tanácsokat kérnék :)

2013. nov. 20. 11:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy valami sötétebb színre festem, ami nem üt el annyira az eredetitől, plusz levágatom a végeit. Csak a fodrászok általában mindig sokat vágnak le... én meg pont hogy növeszteni akarnám már végre, szóval elég rossz érzés lesz elmenni hajat vágatni :(
2013. nov. 20. 17:39
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van,mert ha szőke akkor gyengébb és jobban törik.:) Nekem is volt,befestettem feketére és egyből erősebb lett,de a feketét nem ajánlom,mert nehéz kiszedni.:D A barna viszont jó döntés.:) De ha szereted a hajszíned ne fesd be azért,mert hamarabb megnő.:) Inkább szedjél hajvitaminokat,igyál sokat,egyél változatosan, vannak hajnövekedés serkentő samponok,olajok.:) Nagy választékban lehet alkalmazni őket.:)
2013. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha a fodrászod túl sokat vág akkor tanuld meg levágni otthon:) Van egy csomó videó youtubeon. én is megtanultam és azóta mindenki dicséri a hajamat,hogy de jó,de menő ilyet akarnak ők is.:) én 2 hetente szoktam a végeiből vágni.
2013. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én is magamnak vágom,festem.És még négeresen is betudom magamnak fonni :) Még melírozni is betudom magamnak a tetejét.
2013. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De jó nektek :) Magamnak volt már, hogy vágtam vissza a végéből, de mindig félve, nehogy rosszul csináljam. Ha tudtok jó videót, ahonnan jól lehet megtanulni, azt linkelnétek? :)
2013. nov. 21. 17:23
 16/18 anonim ***** válasza:
keress rá úgy hogy how to cut my hair :)) bocsi,hogy nem tudtam konkrét videót linkelni.
2013. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2013. nov. 22. 14:46
 18/18 anonim ***** válasza:

Én kb 10 éve festem rendszeresen világos - hamvas szőkére a hajam. Nos (nálam!) a növekedést nem befolyásolja! Kb 2 hetente kell festeni ha nem akarok fél centisnél nagyobb lenövést!

A festés leginkább szárítja! Száraz és töredezett lesz a haj amit 1. Egészséges életmóddal lehet részben javítani bár a külső vegyszeres hatás így sem marad el ezért 2. 2-3 havonta járok frissítő vágásra a fodrászomhoz: olyankor be is festi és mindenféle finom kenceficével ápolja.

Mivel így is baromi gyorsan nő a hajam ha épp nem növesztem mindig vágatok sokat. Most épp növesztem kb fél éve vágattam és már elég hosszu de száraz is. Szóval nemsokára befigyel a fodrász aki helyre rakja. ;))

2015. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!