Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Súlyos hajproblémákkal küzdök....

Súlyos hajproblémákkal küzdök. Nagyon töredezett, de nem merek belőle vágatni, szárazzá vált és a helyzet egyre rosszabbodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A hajamat minden nap vasalom és erről sajnos nem bírok leszokni. Nyáron próbáltam de nem megy. Ha nem úgy megyek el valahova hogy nincs kivasalva akkor sírok hogy hogy nézek ki. :( A hajamat 2-naponta mosom, mostanában próbálom csak szerdánként de ez is csak szárazsampon használatával együtt megy. Elől a hajam annyira el van törve hogy amikor felfogom egy copfba akkor rengeteg hajam ki jön elől mert olyan rövid ( nem szabadna ennyire rövidnek lennie) Levágatni nem merem mert félek, hogyha a fodrász levágja akkor elől a helyzet(ahol most rövidebb a hajam mint mindenhol máshol) még rosszabb lesz, azaz mégrövidebb. Milyen csodaszer segítene a hajamon?:(

2013. nov. 22. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el fodrászhoz vagy aki jobban ért ehhez és tőle kérdezd mert ha ilyen súlyos akkor érdemes..szerintem amúgy a vasalástól van. plusz lehet hogy még a sampon sem jó amit használsz...mindenképpen vegyél hővédő hajspray-t..ez a véleményem ,de mint már mondtam kérdezz meg egy fodrászt is:)
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez valami kényszer vagy szenvedélybetegség, hogy nem tudod NEM vasalni meg NEM mosni? Ezen fizikailag nemigen lehet segíteni...
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyrészt azért kell megmosni mert már csupa zsír. a vasalás meg amolyan függőséggé vált nálam. szégyellem de ez van sajnos :/ csúnyának látom magam hogyha nem vasalom ki
2013. nov. 22. 19:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Na, szóval pszichés probléma. Ha nem vasalod, nem lesz töredezett.

De mért nem vágod le a törött végét?

2013. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A tördezett részeken semmilyen csodaszer nem fog segíteni, vágass a végéből. A vasalásról pedig próbálj leszokni, ha nagyon nem megy, akkor csináltass tartós hajegyenesítést, az annyira nem káros.
2013. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok belőle vágatni mert akkor még rövidebb lesz elől a hajam, még jobban nem fogom tudni felfogni, és egyenesen csúnya lennék. Tartós hajegyenesítést meg csináltatnék de nagyon drága :(
2013. nov. 22. 19:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Nana nagyon ellentmondásosan beszélsz. Ha mindig felfogod a hajad minek vasalni? Lófarokba senki nem nézi hogy göndör -e vagy hullámos. Másik ha összekötöd olyan lesz mintha rövid hajad lenne,tehát ha úgy jól érzed magad rövid hajjal is jól éreznéd.

K.va jó frizurák vannak már nőibe rövid hajjal és nem kell vasalgatni max tupírozgatni az meg nem káros. Plusz hajmosás is fele idő.

2013. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem szoktam összefogni, csak testnevelésen és edzésen. de ott ha összefogom ezer felé lóg a hajam elől. ezt akarom elkerülni
2013. nov. 22. 19:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Erre van a csat.

Csak ezért vasalod?

2013. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
semmilyen csodaszer nem csinálja vissza az eltöredezett végeket.... olyan mint ha széttépsz a papírlapot. Nem nagyon tudod visszacsinálni...
2013. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!