Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri új epilátor...

Szerintetek megéri új epilátort venni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, úgy 12 éves koromtól borotváltam magam, de tavalyra nagyon meguntam, mert a bőröm se mindig bírta és minden nap kellett, szűrt, stb. Alapból elég sűrű, sötét szőröm van. Tavaly óta gyantáztatok kozmetikusnál, de nyáron az nem jó, mert meg kell várni hogy kb 1 centisre nőjön, meg most nincs barátom, de mi van ha lesz? Szerintem azért zavarna egy fiút, ha minimum 2 hétig szőrös vagyok, mire újra el tudok menni kozmetikushoz, engem is zavar. Ráadásul sok pénz. Próbáltam itthon magamnak, de az sose jött össze. Úgy döntöttem, jobb lenne egy epilátor. Ezzel is megpróbálkoztam már, de csak anyáé van, aki már vagy 15 éve nem használta. Még működik, egy braun termék, de múzeumba való darab, 20-25 éves biztos van. Nagyooon fájt és nagyon hosszú ideig tartott megcsinálni, mert elsőre sose szedte ki a szőrt, csak ha többször átvittem a területen. 2-3 alkalom után feladtam, de most visszahoztam az ötletet. Ha újat vennénk, akkor szerintetek azzal jobb lenne a helyzet? A braun jó fajta, de ez tényleg nagyon régi, lehet egy modernebb jobb lenne, bár fogalmam sincs, mert a környezetemben senki sem használ epilátort, nem tudok kit megkérdezni. Szóval szerintetek vegyünk egy újat? Ha igen, milyet? Mi segít, hogy kevésbé fájjon? Ja és azért jó lenne ha nem kerülne egy vagyonba.
2013. dec. 1. 16:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és megéri ilyen hiperszuper speciálisat venni? (víz alatt működő, jegelő, a feje több méretű, állítható az erőssége stb.) A mostani az egy tök egyszerű, az erősséget sem lehet állítani rajta meg semmit, bekapcsolod és kész.
2013. dec. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!