Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri epilátort venni?

Megéri epilátort venni?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, hogy ne vegyek, mert nagyon fáj és nem is olyan hatásos, igaza van?

és ha igen, akkor milyen típust ajánlotok?


2010. jún. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj annyira, ha előtte meleg vízben fürdesz. Meg lassanként hozzá fogsz szokni, és egyre kevésbé fog fájni.

A hatásosságról annyit, hogy mivel különböző ütemben nőnek a szőrszálak, nem lehet azt elérni, hogy egyszerre az összeset kiszedd, és "4 hétig teljes simaság", ennél gyakrabban kell.

Ha epilálsz, figyelj oda, hogy mindig fertőtlenítsd a lábad és használat után az epilátort is!

Márkáról nem tudok nyilatkozni, biztos több is jó.

2010. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy először fáj,én hónaljnál majd be pisiltem,de ma már 5-10perc alatt le epillálom,és nem is fáj.Hozzá lehet szokni.És megéri szerintem,mert ha erős szőrszálaid vannak(nekem az) hiába borotválom a hónaljam,látszanak a pöttyök,gyantázásra járhatnék,de egy epillátor visszahozza az árát.
2010. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú szőrt ne epilálj,mert az a legfájdalmasabb,előtte borotváld le a lábad vagy vágd le ollóval,mert a hosszú szőrt csak rángatja és utána tépi ki.
2010. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!