Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri braun epilátort venni?...

Megéri braun epilátort venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lécci aki tud segítsen. :) Szeretnék egy braun epilátort venni (egyszerűbb modellt), de nem tudom megéri-e. Nem szeretném rá kidobni a pénzt. Eddig egy szintén egyszerűbb philipsem volt.


És lehet, hogy hülye kérdés, de a braun epilátorok is alkalmasak arra hogy száliránnyal megegyezően lehessen használni? A másiknál nekem ez a módszer vált be, és nem tudom minden epilátor alkalmas-e erre.


Köszi szépen a segítséget! Minden normális válaszolónak megy a zöld kéz. ^^


2011. júl. 13. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem braunom van. 5 körül volt azthiszem 3 éve. van amikor egy kicsit "szenvedni kell", hogy elkapja a szőrszálat, szóval nem mindig működik szálirányosan. én úgy szoktam csinálni, hogy először szálirányban végigviszem( mintha az kevésbé fájna)aztán meg ellentéte irányban szedem ki azt amit nem sikerült. de ez persze akkor van amikor még nagyon kicsi a szőr, ha hagyom megnőni akkor leviszi irányban is mindet
2011. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerinted jobb lehet mint a philips?
2011. júl. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!