Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti éjszaka hogyan...

Lányok! Ti éjszaka hogyan hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Szinte minden helyen azt írják, hogy éjszakára a kiengedett haj a legjobb, hogy a hajszálak szabadon tudjanak lenni. Viszont amikor este hajat mosok és megszárad a hajam még szép, de ha kiengedve hagyom akkor reggelre, nem marad szép egyenes, hanem annyira elalszom hogy az borzalom. Száraznak hat az egész. Ha összefogom (de csak lazára) akkor meg sokkal szebb, fényes marad reggelre is, majdnem olyan, mint a hajmosás után. Ti hogyan csináljátok?

2013. dec. 1. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én kiengedve, vagy néha lazán befonom.
2013. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat lányok! :) akkor most már bátran összefogom majd lazára a hajam, esetleg befonom. Egyébként ez a videó a göndörítésről nagyon praktikus :D Egy bajom van vele, hogy az én hajam nagyon hamar kidobja a göndörséget. Nem tudom, hogy másképp lenne-e ha magától beszáradna így :)
2013. dec. 2. 16:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Lazan osszefogva, az nem art neki, plusz a gondorkent merenylet lenne onmagam ellen, ha kiengedett hajjal aludnek.
2013. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Nyáron melegben lazán befonva, amúgy meg kibontva.
2013. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!