Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal pasi enyhén kihúzott...

Fiatal pasi enyhén kihúzott szemmel? Mit gondolnátok ha meglátnátok, illetve rögtön melegnek hinnétek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
csak egyszer fuss bele egy csapat bu..zi utálóba.. megtudod,hogy mi lesz ....:) minek teszel fel kérdéseket, ha utána meg les...zarod a válaszokat?
2013. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves lehetsz? Egy igazi férfi gondolni sem gondol ilyesmire. Minden kornak meg van a divatja, a "férfiak" ma már nejlon harisnyát, női nadrágot és dekoltált pólót hordanak. Ehhez már mindegy hogy ki van e húzva a szemed vagy nem. Én bizony rögtön melegnek gondolnám, de nem csak én. Sokan be fognak szólni miatta, csak le ne sírd a szemedről a festéket.

Részemről inkább a borostás,férfias férfiakat kedvelem.

2013. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire fiatal?
2013. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
24, de fiatalos!:D
2013. dec. 12. 22:12
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
MIntha 24 évesen öreg lennél...
2013. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

Ez erősen stílusfüggő.

Ha pl. goth vagy, vagy arra hajaz a stílusod, vagy csak simán extrémebb az öltözködésed, akkor simán lehet h jól néz ki. Sok csajnak bejön pl. gothoknak simán.

Ha csak simán hétköznapi ember fekete szemhéjtust használ én úgy gondolnám vmi csaj megviccelte :D v tegnap Jack Sparrow volt és elfelejtette lemosni. Vagy mindenesetre komoly ízlésficammal rendelkezik...


Mondjuk aki erre rögtön azt mondja h meleg, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

2013. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10-es és a 16-os válaszoló, "mindkettő" ugyanannyi százalékkal, az a kérdező egy másik regisztrációjával. Kis virágocska nem bírja a kritikát és kiáll saját maga mellett :DD
2013. dec. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ha nem tudod elfogadni a válaszokat, minek kérdezel? -.- és még a válaszolók a bunkók meg hülyék, nem?!
2013. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

10-es vagyok, és nem vagyok se a 16-os válaszoló, sem a kérdező! És nem értem miért kell lepontozni, amikor én ezt gondolom, és az volt a kérdés, mit gondolunk. Az igaz, hogy az emberek 90%-a meg máshogy gondolja, de az nem az én szegénységi bizonyítványom, hogy aki ad magára(metroszexuális), aki biszexuális, aki transzszexuális, aki androgün, aki PÁWA, aki kihúzza a szemét, leborotválja az arcán kívül bárhol is a szőrzetét, az egyeseknek mind buz i. Az általánosításra és a szókincsetek hiányára igazán büszkék lehettek. És még ha meleg lenne is a kérdező (amit nem hiszek) akkor mi van?

Különben pedig én kérdeztem rá a korára, nyilván nem kérdezne rá a saját korára. Huszon évesen pedig csináljon, amit akar. Én nem ítélem el, ha jól áll neki, megteheti, max. néhány buta ember kiröhögi vagy lefujjogja, de olyan mindig fog akadni, bárhogy nézzen ki.

2013. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagy részben függ attól is, hogyan öltözködsz. Ha rockosan, akkor mèg jól is állhat. Viszont már láttam kihúzott szemű srácot, bokáig érő bőrkabátban és sírva röhögtem rajta...
2013. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!