Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egy pasi elkéri a...

Lányok! Ha egy pasi elkéri a számotokat akkor ti rögtön megadjátok?

Figyelt kérdés

Mert én simán odaadtam neki, azt mondja: tudunk tel számot cserélni? Mondom aha, igen és már diktáltam is az enyém.

Felírta és ennyi.

Elszúrtam hogy ilyen könnyen adtam oda?


2013. nov. 6. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, természetsen :)
2013. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyisne. Majd egy vadidegennek, aki lehet, hogy a maffiának, szervkereskedelmiseknek, valami egyéb bűnözői szervnek dolgozik, megadom, mi? Hogyne. Bár kicsi az esély rá, azért vadidegennek számot nem adok. Kicsit buta vagy, hogy ennyire nem foglalkozol a biztonsággal, holnap már a kulcsod és a lakcímed is odaadod vadidegennek, mert cuki a pofija?

Amúgy ha normális szándékai vannak, akkor nem hiszem, hogy ezzel elszúrtad, de tényleg óvatlanság volt részedről. Ki tudja, mit akar, kiféle-miféle ember. Aranyszabály, hogy idegeneknek nem adunk ki személyes információt.

2013. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem idegen.

A munkahelyem ahogy van ő a mellettünk lévő boltban dolgozik. Tudom hogy kicsoda, hol dolgozik, a keresztnevét is tudom, vannak közös ismerősök is. Már kb 2 hete kerülget, célozgat, erre ma elkérte a számomat és megadtam neki.

2013. nov. 6. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
jól tetted szerintem
2013. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 wiwastarr_ ***** válasza:
hát ha tudod kicsoda , akk sztem nem gond...
2013. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elkérem a telefonját, bepötyögöm és megcsörgetem magam..vagy megkérem pötyögje ő be az enyémen és onnan csörgetem meg. Így meglesz mindkettőnknek.
2013. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!