Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra mit ajánlotok?

Töredezett hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ollót.
2013. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A baj csak az,hogy eléggé hosszú hajam van,nagyon szeretem,és nem szívesen vágatom..kb. 1 hónapja vágattam belőle több,mint 10 cm-t,de megint töredezett az egész..:/ Esetleg valami pakolás rá?
2013. dec. 13. 23:03
 3/19 anonim ***** válasza:

Ami már eltöredezett, azt nem tudod "meggyógyítani".

Csak olló + az újabb töredezés megelőzése.


Kímélő sampon, balzsam. Semmi hajvasalás, göndörítés. Használhatsz kókusz- vagy argánolajat a hajvégekre.

2013. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A töredezett részt tényleg csak az olló oldja meg, viszont ezután jobban figyelj arra, hogy elkerüld.

Elmondom, én mit használok:

alapból heti 2X hajmosás. Reggel szoktam megmosni, előző éjszaka bekenem a hajam hajpakolással (ebben különböző gyógynövények, argánolaj, olíva olaj van) és rajta hagyom éjszakára. Arra figyelni, hogy a hajtőtől 10 centire kezdjem felvinni. Hajtövekre, illetve fejbőrre ne kerüljön. Reggel megmosom a hajam szilikonmentes samponnal. Majd balzsamot kenek a hajam utolsó 10 centiére és 5 perc után tiszta vízzel újra leöblítem. Hagyom magától megszáradni, ha sietek, akkor olyan hajszárítóval, ami nem meleg levegőt fúj rá.

2013. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. dec. 13. 23:21
 6/19 anonim válasza:
Szia:) En fel eve elkezdtem leszivatni hazilag a hajam...Kicsit elegett az egesz...gondolhatod hogy neztem ki....feketebol szoket akartam (nem is tudom hogy gondoltam -.-) .Szoval visszafestettem egyszerre..Tonkrement.A hajam tetejetol a vegeig szallkas,toredezett lett.3 honapja meguntam,de en sem akartam vagatni,de 3honapja vagattam 5centit.Vettem Schauma sampont,piros doboza van,abban van ricinus olaj,es Syoss 7olajas balzsamot,annak feher doboza van.Bocsi de pontosan nem tudom a nevuket,de ambalzsam a lenyeg.Syoss 7oil. Ezt miota hasznalom,olyan a hajam,mintha soha nem lett volna festve,vasalva,szaritva.Nekem az a csodaszer :)Jo biztos neked is kell varnos egy kicsit,de mar az elso mosasnal eszreveszed a valtozast :)
2013. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Bocsi,meg annyit,hogy azota miota a balzsamot hasznalom nem szaritom,mosas utan 10percre torolkozobe csavarom,utana pedig leveszem,h magatol szaradjom.Egy heten egyszer vasalom,es 1x mosom,max 2x.A lenyeg a balzsam,a hajszarito kerulese,hajvasalo heti 1x-2x,es ha van hovedo spray:)
2013. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ki fogom próbálni!:))
2013. dec. 13. 23:34
 9/19 A kérdező kommentje:
Én sem szárítom soha.:) Ugyanúgy mint te,10 perc törülköző,aztán magától szárad,télen esetleg leülök a radiátor elé. Vasalni nem szoktam,mert alapból tökegyenes. Ja,és 3 naponta mosom,mert eléggé könnyen zsírosodik a teteje.:S
2013. dec. 13. 23:37
 10/19 anonim válasza:
Nekem is konnyen zsirosodott,es ugy szoktattam hozza,hogy elobb 2naponta mostam,utana 3naponta,es igy tovabb:) Es hiaba hasznalok olajos balzsamot,igy sem zsirosodik mar :)Remelem sikerul helyre allitanod :) Meg annyit kiprobalhatsz,hogy raksz mézet a hajadra mosas elott,es egy ora mulva jol lemosod :)En 2-3hetente szoktam:) Az is nagyon hatasos :)
2013. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!