Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, miteszeres viszont...

Zsíros, miteszeres viszont vízhiányos bőrre valami csodaszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Zsíros, miteszeres viszont vízhiányos a bőröm. Tudnátok nekem ajánlani valami szuper nappali és éjszakai krémet, tonikot, arctisztitót? Már millió egy dolgot kipróbáltam beleértve a Gigit is, de sajnos nem vált be semmi. Minden reggel úgy ébredek, hogy fénylik az arcom, de ez a nap közepén is így van. Gondolkodtam, hogy kipróbálom az Ilcsi termékcsaládot, de nem tudok róla semmit. Valakinek tapasztalat? Érdemes lenne kipróbálni? Ugyanígy érdekelne valami jó minőségű alapozó is ami nem tömíti el a pólusokat és nem lesz fénylő, zsíros a bőröm.

Köszönök minden segítséget. :)



2013. dec. 15. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lady Stella termékei,rengeteg van ilyen bőrre érdemes szétnézned.
2013. dec. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ami éjszakai krémnek (vagy helyett) bejött, az a shea vaj. Vaj létére nem lett még zsírosabb tőle az arcom, viszont pihe puha. Van olyan arckrém, ami nem zsírosít, hanem csak a nedvességet pótolja, nem emlékszem a nevére, de a drogériákban biztos találsz olyat, testápolóból nekem a babából az aloe verás jött be, de az ugye testápoló, nem arckrém.. a kamillás lemosás és az aloe vera jó rá szerintem. Alapozót és tonikot nem tudok javasolni, nekem egyik sem jött még be. Nive All in one-nal szoktam arcot mosni, de semmiképpen sem csodaszer.
2013. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok utána járni mindennek és kipróbálni. Remélem sikerel járok, mert ez a miteszeres, zsíros bőröm ami még hámlik is megkeserítik az életem... :(
2013. dec. 18. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen a bőröm, tág pórusokkal, az orromon látszik legjobban, közelről látszanak a nagy fekete eltömődött pórusok, de eddig semmi maszkot/radírt nem találtam ami szépen kiszedi. A szemöldököm között és a homlokomon hámlik a bőr, ha rákenem az alapozót akkor rettentő csúnya :/ Neked sikerül azóta megfelelő csodaszert találni? :)
2014. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem találtam semmit, de most rendeltem egy teljesen gyógynövényekből álló arckrémet. REN a termékcsalád neve és nagyon jó dolgokat olvastam róla. Ma érkezett a nappali arckrém, szóval még nincs tapasztalat, de kiváncsian várom. :) Az alapozóra meg a Cliniquet meg a NARSot ajánlották, de még nem jutottam el odáig, hogy vegyek is valamelyikből. Na meg ugye először tudnom kellene, hogy melyik is a legmegfelelőbb szín belőlük. Elég drágák ahhoz, hogy csak úgy megvegyem őket mindenféle próba nélkül. Szóval az még várat magára.. A krémről meg írok, hogy érdemes venni vagy sem, mert sajnos ez sem az olcsó kategória. :( Nagyon remélem, hogy bevállik és nem csak ablakon kidobott pénz volt.
2014. jan. 3. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!