Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok a hajamra?

Mit ajánlanátok a hajamra?

Figyelt kérdés
Növeszteni szeretném a hajam, és az érdekelne, hogy pl koffeines sampon (melyik fajta), bánfi hajszesz, és hasonlók közül hány embernek jött be az egyik, illetve a másik. Ricinusolajat ne írjatok kérlek, mert azt utálom.
2013. dec. 22. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A lényeg nem az, hogy mit kensz rá, hanem hogy mit nem kensz rá!

Akkor nő igazán a haj, ha kíméled!


Semmi hajformázó termék (hab, lakk), semmi vasalás, göndörítés.

Minimális termékhasználat: a lehető legnatúrabb sampon, balzsam max. a hajvégekre, (alma)ecetes öblítés.


Ha épp a vállaid ér a hajad, akkor jobb ha felkötöd, mert a súrlódástól jobban törik.


(épp növesztem, most a derekamig ér)

2013. dec. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 4 éve növesztem a hajam. A lényeg az, hogy vigyázz rá és egészséges életmódot folytass! :)

Hajmosás előtt olajos hajpakolást tegyél rá, hogy ne száradjon majd ki és hogy ne kezdjen el töredezni. Alverde és a Balea koffein sampont szeretem, tehetsz bele rozmaring illóolajat. Használj mindig balzsamot és naponta hajvégápolót. Vizesen ne húzd, ne fésüld. Masszírozd a fejbőrödet naponta 5-10 percig. Egyél magvakat, kölest!. Zöldséget, gyümölcsöt minden nap. Én hajkapszulát is szedek, a DM-es nekem nagyon bevált.


NE használj hajszárítót, hajsütőt, hajvasalót, műanyag hajkefét és több dolgot a hajadra a kelleténél. Elég egy jól bevált olaj, sampon, balzsam, hajvégápoló.

2013. dec. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!