Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erre a hajra érdemes lenne...

Erre a hajra érdemes lenne Brasil Cacau kezelés?

Figyelt kérdés

Szeretem a hajam, hosszú egészséges meg minden de nagyon tetszik ez a kezelés. Olyan fényes lesz tőle a haj meg elvileg puha meg minden... Érdemes lenne megcsinálni vagy csak elrontaná? Tapasztalatok?


[link]


2013. dec. 31. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
legjobb helyeken pl. saco nem is csinálnak ilyet, nem véletlenül... szép a hajad, ne bántsd ilyenekkel!
2013. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én most csináltattam és nagyon jó puha fényes és szögegyenes csak kimosom a hajam megszárítom és nem kell csinálni semmit tökéletesen néz ki :) megéri már 3szor csináltattam mondjuk nekem a hajvégeimet is feltöltöttte nem töredezett
2014. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom hogy mindig ugyanolyan legyen mert sokszor besütöm hullámosra meg ilyesmi... Nekem csak a haj állaga tetszik ami lesz belőle. De kértem árajánlatot és egy alkalomra ilyen 30-at mondtak annyit meg azért nem fizetnék érte... :S
2014. jan. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!