Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! 2 naponta mosok hajat,...

SOS! 2 naponta mosok hajat, mert olyan gyorsan zsírosodik. Milyen samponnal mossak hajat, hogy ne zsírosodjon ilyen hamar?

Figyelt kérdés

#sampon #zsíros ha
2014. jan. 4. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, hogy egy csepp teafa olajat keverek diónyi mennyiségű samponhoz, egy nappal tovább ki tudom így húzni. Ha a vége nem töredezik sem festett, használj szilikonmentes sampont és balzsamot, mert nekem pl. már másnap zsírosnak Néz ki a szilikontartalmú pakolástól, pedig nem is az még. Fésülködj ritkábban, ha sokat túrkálsz a hajadban, azzal is csak szétkened a zsírt. Néha hajazd és mosd ki a fésűd/hajkefédet, vagy ha van vasalód, tisztítsd meg azt is. Hajvégápolónak nekem tökéletesen megfelel a szűz kókuszolaj, vagy 2 csepp mandula olaj (tényleg csak kevés kell!). Persze ez nekem jött be, ha a genetikád, vagy a serdülőkor a felelős, nincs mit tenni, de nekem így két nap helyett háromig szalonképes marad a hajam.
2014. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem fura, de száraz hajra való sampon jött be rá :D
2014. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
45%

Én minden nap mosok!

Du már elég fos, szóval ha van esti programom akkor előtte újra.... :/

2014. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 orsolyamaroon ***** válasza:

Sajnos ezt ki kell tapasztalni....

én a schauma q10 samponját használom, az visszafogja a zsírosodást, próbáld ki! Meg lakkozom, az is segített!

Ha gyorsan zsírosodik, mindenféleképp lágy samponokat használj!

2014. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Lanyok! A zsirosodo hajra a legjobb a keratin!:) a schaumanak van fekete es zold csomagolasban egy aktivalo samponja. Dusitja a hajat, es a zsirosodast is.:) nekem tel vege fele 3 naponta kellett mosnom, de igy, hogy hasznalom, mar csak 6;))
2014. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!