Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik abbahagyták a...

Lányok akik abbahagyták a hajvasalást az egészséges hajért! Ti milyen szereket és praktikákat vetettetek be ezután?

Figyelt kérdés
Én is az egészséges hajra helyezem most a hangsúlyt és a több éves hajvasalás után most leraktam a hajvasalót a hajam érdekében. Eléggé eltöredezett a vége és nagyon gyenge lett. Túl vagyok már a fodrászon, de ezután hogyan tovább? Van bevált, tuti módszeretek a regenerálásban? Konkrét termékek, házi kotyvasztások, hajápolási rutin bármi jöhet :)
2014. jan. 7. 16:01
 1/5 anonim válasza:
Tüsire vágattam a hajamat.
2014. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lenövesztettem a vasalt részt, mert hiába vágsz belőle 5-10 centit a maradék is károsodott hiszen ott is érte a vasaló, szóval ott is hamar törni fog.

Szóval én lenövesztettem azaz 3 havonta fodrász ahol 4-5 centit vágtunk. Most már csak friss, egészséges hajam van.

Csodatermék nincsen, meg kell találnod a te hajadra valót :)

Én ajánlom a Tigit :) Mosd a lehető legritkábban ne vasald, ne fesd, ne használj forró hajszárítót és étkezz egészségesen :)


Mára derékig érő hajam van.

2014. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek meg kell találni a saját csodaszerét. Én hiába ajánlanám azt a hajpakolást, amit én használok, mert lehet, hogy neked meg egyáltalán nem lenne jó, mert más a hajunk. Nekem is sok időbe telt, mire megtaláltam a számomra megfelelő hajápolókat. Rengeteg mindent kipróbáltam.

Hajpakolást használj hetente 2-szer, hajvégápolózz és vágass a hajadból legalább 3 havonta pár centit.

2014. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze ne vasald, és ha lehet hanyagold a hajszárító használatát.
2014. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Drogériákban nagyon jó hajpakolást kapsz.én is ezt használom 2 év vasalás után:)
2014. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!