Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet szörtelenítőkrémet lehet...

Veet szörtelenítőkrémet lehet használni a puncira? Miket okozhat ha mégis használják?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad, bár biztos van, aki használja. Inkább a borotvát vagy a gyantát ajánlják oda. Irritációt okoz, mert ott sokkal érzékenyebb a bőrfelület. Meg ha nem vagy elég óvatos, bemehet oda és égethez, marhat. Én nem próbálnám ki.
2008. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam még régebben, de csak a bikini vonalra, beljebb nem mertem. Mart és kiszárította a bőröm. A másik hogy ugye ott erősebb az ember szőre és nem szedte le rendesen.
2008. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért találtak ki olyan krémeket is, melyek kifejezettem oda valók. :)
2008. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van külön bikinivonalra, de szerintem lejjebb ne használd!
2008. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer beljebb "csúszott" a krém, mint terveztem, és véresre repedt a bőröm tőle!!! Olyan sebes lett, h alig győztem kenni! Végül is vegyi anyag, ott a bőr pedig igen vékony... Ezek után nem hiszek az oda való krémekben sem, mert ügye a szőr erős, az lenne a dolga, hogy azt leszedje, nem a bőrre vigyázzon... Én nagyon nem javaslom!!! Inkább gyantáztasd le! Kevésbé fáj, mint a kimart bőröd egy hétig, és egy hónapig kitart, míg a krémtől mire meggyógyul, ki is szőrösödött...
2008. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben próbáltam, az érzékeny bőrre valót, de semmit nem használt. Magyarul ott maradt a szőr. :) De nekem nem okozott ilyen durva dolgokat, mint az előző válaszolónál.. :S
2008. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nemszabad!!a krém használati utasítására is rávan irva,hogy "intim területen használni nem szabad".éppen tegnap olvastam mert nekemisvan de nem használ:)
2008. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!