Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ráncok és a mellek szempontj...

A ráncok és a mellek szempontjából a legjobb a háton alvás. A fejünket lehet háton fekve oldalra fordítani, vagy az már olyan hatású, mintha oldalt feküdnénk?

Figyelt kérdés
m.divany.hu/eletmod-rovidhir/2011/04/30/a_legrosszabb_alvopozicio_a_hason_fekves/

2014. jan. 14. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a hátadon fekszel horkolni fogsz.
2014. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindig oldalt fekszek,nagy melleim vannak,még csak nem is lógnak,szóval semmi bajuk sincs az oldalt fekvéstől,a ráncokért inkább a kort okolnám

régebben én is hallottam hasonlót,de szerintem ostobaság

2014. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem sokat használ, de szerintem lehet benne valami. Nekem is az oldalfekvés a kedvencem, de szoktam háton is.

Háton fekve a fejemet fordíthatom oldalra a ráncok szempontjából? :) Mert úgy kényelmesebb lenne.

2014. jan. 15. 00:04
 4/6 anonim ***** válasza:
A ráncok szempontjából legjobb, ha jól, mélyen alszol. Ha háton nem a legkényesebb, nem kell erőlteti.
2014. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon vicces :)

Ha a melleidet félted, aludjál melltartóban, ha a bőrödet, akkor meg igyál sok vizet és használj arckrémet. Ha össze is gyűrődik a bőröd alvás közben, nem fog úgy maradni, ha fiatal vagy, visszasimul nap közben.

2014. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Biztosan fiatalok vagytok előttem szólók, azért nem gondoljátok, hogy ebben van valami ... :)

Ahogy korosodik az ember, tényleg meglátszik a bőrön, hogyan alszol. Kozmetikus tudja igazán, mennyire látszik ez. Aki oldalt alszik, annak a dekoltázsbőrén lesznek hosszú ráncok, ha hason fekszel, az arcod azon fele, ami a párnán fekszik lesz tiszta gyűrődés. Talán most is előfordult már többetekkel, hogy belenyomódott a párna mintája, de ez hamar elmúlik -akkor, amikor fiatal a bőr. Idősebb korban sajnos sokáig megmarad...

Én fodrász vagyok, de sok embernek meg tudom mondani a haj állapotából, hogy hogyan alszik... :)

2014. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!