Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » TARTÓS fekete hajfesték?

TARTÓS fekete hajfesték?

Figyelt kérdés
Szőke hajamat feketére festettem tartós festékkel, de két mosás után már csak sötétszürke, nagyon kopik. Milyen festéket vegyek, ami tényleg tartós? Ekkora árnyalatkülönbségnél nem elnézhető a kopás. Nem szeretném két hetente festeni a hajam.

2014. jan. 15. 16:40
 1/8 anonim válasza:
Régen én is feketére festettem a szőke hajam nekem nem volt ilyen probléma. Lehetetlen hogy a tartós festék kikopjon 2 mosás után. Mit használtál? Lehet elnézted és csak színező. A színezők is olyan dobozba vannak mint a rendes hajfesték. Ha Palette vagy hasonló akkor jónak kéne legyen.
2014. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
L' Oréal Exellence Creme 1-es, fekete.
2014. jan. 15. 18:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak én látom, hogy kopott, anyukám a fényre fogta, hogy attól néz ki világosabbnak, de nem. Még egy-két mosás, és akkor már sajnos látványos lesz. Az kb. egy hét. Közelről látszik, hogy átüt a feketén az eredeti hamvas sötétszőke hajszínem.
2014. jan. 15. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam én is, hogy van olyan ember, akinek még a fekete sem marad meg a haján. (pedig az aztán nagyon makacs tud lenni) Ha nem a rossz minőség, a helytelen felkenés, a nem megfelelő alkalmazás a gond, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, bele kell törődnöd. Vagy válaszd a világosabb hajszínt, az tartós.
2014. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Régen a színező egy fél árnyalatot kopott, aztán lenőtt, és kb. fél év alatt kopott még fél árnyalatnyit. Nem emlékszem a márkára, de most eléggé elkeserített, hogy a tartóst is ugyanúgy ledobja a hajam. Arra gondoltam még, hogy sampont váltok, mert csak a balzsamom festett hajra való, nem tudom az számít-e.
2014. jan. 16. 10:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt aranybarna is a hajam, az is kopott, de az eleve sötétebb is lett, mint a dobozon, és habár visszakopott az eredeti hajszínemmel azonos színmélységre, az aranyos árnyalata megmaradt. De azon meg sem lepődtem, mert ammóniamentes volt (Garnier Olia), ez viszont nem az. Teszek még egy, max. két próbát, de ha két-három hetente a teljes hajhosszomat festeni kell, akkor visszatérek az eredeti hajszínemhez, és később az aranybarna színezőhöz :(
2014. jan. 16. 10:17
 7/8 anonim válasza:
Igen, más ötletem nekem sincs. Próbálj ki több féle hajfestéket. Vagy nem tudom ki festi a hajad de ha fodrászhoz jársz akkor őt is megkérdezheted mitől lehet ez.
2014. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magamnak festem, de lassan nem ártana vágatnom pár centit, majd megkérdezem a fodrászt. Egyébként van a közelben fodrászkellékes, esetleg ott is utánakérdezek valami jó kis festéknek, hátha.
2014. jan. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!