Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manna szappanokat használt...

Manna szappanokat használt valaki pattanásos zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
használ?bevált?tapasztalatok?
2014. jan. 17. 21:00
 1/1 anonim válasza:

Szia,


Lehet ez nem válasz a kérdésedre, de itt van:


Ha arcról van szó nem ajánlom a szappant. Nekem azért volt és néha most is pattanásos mert hozzáértem. Csak csapvízzel mosom reggel és este vagy néha WC használat után. Klóros csapvíz szárítja a bőrt.

A mellkasom és a vállam meg most is pattanásos hiába mosom szappanal minden nap. Valószínűleg új ruha és törülköző kéne minden mosakodás után.


A probléma a szappannal, hogy csak rosszabb lehet tőle, mert így reagál rá. Továbbá utána mint említettem hozzáérsz a nyitott és tiszta pórusokhoz törülközővel, ruhával, kézzel és a piszkot beviszed oda ahol már zsír sincs(mivel kimostad szappannal), hogy megvédjen.

2014. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!