Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak rossz tapasztalatok a...

Vannak rossz tapasztalatok a loreal hajfestékekkel szemben? +lent

Figyelt kérdés

Bemerjem festeni a hajamat vele?

Mert neten találtam hogy valakinek ilyen problémát okozott...

[link]


2009. dec. 4. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen egyénfüggő, hogy most ő pont a Loreálra lett allergiás, más meg lehet a Garnierre. Nekem a Palette szétcsípi a fejbőröm, úgyhogy nem használom, a többi márka nem. Én 1x használtam Loreal-t, jó, semmi bajom tőle.

Ha nagyon aggódsz, csinálj allergia tesztet. A tubusból(nem kell összekeverni) kenj egy pénzérme nagyságút a füled mögé, és legyen ott 2 napig, ha nem történik semmi, akkor nincs semmi, de ez rajta van a papírján is, majd olvasd el.

Én nem szoktam tesztet csinálni, de nagyon ritka esetben vált ki ilyen durva allergiás reakciót egy hajfesték, nyugi!!!!!

Mindíg legyen otthon kalcium tabletta, pezsgőtabletta, mert ha valamire kijön az allergia, legyen az egy darázscsípés, olyat egyből inni kell! Csak 1 jótanács :)

De ne aggódj, használd nyugodtan!

2009. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot,még annyit tudnál segíteni hogy egy doboz elég-e a félhosszú hajamra?!Mert a loreal tájékoztatóba nem ír erről semmit,viszont másik termékeknél meg olvastam hogy 2 doboz kell a hosszabb hajhoz!
2009. dec. 5. 04:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, háát, nekem vállig érő a hajam, bár hátul egy picit hosszabb, de csak éppen hogy elég szokott lenni 1 doboz. Ha első festés, vagy színváltást csinálsz, akkor inkább másfél doboz lenne az ideális, hogy mindenhol egyenletesen befogja, de ha ügyi vagy, éppen elég 1 doboz is :)!

Biztonság kedvéért akkor inkább másfél 2 doboz, ha nagy a kontraszt a hajad, és a festék színe között!

2009. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!!!!!
2009. dec. 5. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!