Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki Avon-hajfe...

Használt már valaki Avon-hajfestéket? Milyen? Tartós? Mennyire szárítja a hajat? A szín olyan, mint a dobozon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
A "szupervilágosító vöröses barnát" néztem ki, de nem tudom, megrendeljem-e.
2014. febr. 5. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Avon hajfestékei talán a legrosszabbak amit valaha próbáltam, ráadásul drága is. Annyi pénzért már professzionális festéket lehet kapni fodrászkellékesnél, és az milliószor jobb. A színt pedig sose doboz alapján kell választani mivel az csak photoshop és nem valódi hajszín.
2014. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 5. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szép lett,bár egyszer próbáltam ki a szín is ugyanolyan volt,mint a dobozon.
2014. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Timi179 ***** válasza:

nagyon jók az avon hajfestékei, több fodrászhoz elvittem már és mindegyik megvolt vele elégedve! Lassan 1 éve én festem itthon anyukám haját, csak akkor megy fodrászhoz, ha vágatnia kell! :-) Nagyon ősz tőben a haja és még a vörös is befogja rendesen, jobban mint amikor a fodrász csinálja!

Nem szárít, fed!

Az ára hogy jó e? Szerintem igen, bár én katalógus árnál is olcsóbban kapom 35%-kal, szóval extrán megéri!!!(van hogy 950 ft)

2014. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, az egyik legjobb, és megéri az árát. Én szőkére festettem anno, de tartós is volt, és nem roncsolta úgy a hajam mint a többi festék.
2014. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok vele elégedve! Az hogy drága attól függ hogy melyik hajfestékhez viszonyítjuk, én pl. előtte a habot használtam szóval ahhoz képest meg olcsó. :)
2014. jún. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!