Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Bevarrható póthaj...

Csajok! Bevarrható póthaj vagy hőillesztéses a jobb?

Figyelt kérdés

Volt regen csattos tresszelt, de csak alkalmankent hasznaltam. most mar egy joideje keratinos hoillesztos van, de utalom. mindig magamnak csinaltam, jol sikerult, rendes hoilleszto geppel, de engem zavar hogy ott lognak a kis keratin"bogyok" a fejembe es egy ejszaka alatt nem szarad meg ha torolkozo szaraz hajjal fekszek le.... Viszont szep, egyenletes, de ahogy telnek a hetek es meggyengulnek a keratinok, ugy kezd el 1-2 hajszal hullani beloluk. Annak jobban orulok, ha egybe kiesik a tincs es elso heten altalaba a gyengebbek meg is adjak magukat es 2-4 db kipottyan. Ha beteszek 200 grammot, abbol 2-3 honap mulva marad 150-170...-.- na ezert utalom! Plusz viszkedni is szokott pedig 2-4 naponta mosom a hajamat...

Ugy dontottem bevarrosra valtok. Viszont annak a szaradastol is tartok hogy a fonat, amire varrva van, az nem szarad meg nemcsak az ejszaka alatt de talan hajszaritotol is sokara es nem akarom h tonkremennyen vagy szejjelszaradjon. Valamint itt is a hullastol tartok mert nem vagyok banktulaj hogy folyton vegyem a hianyzo adagot es 200 gramm alatt nekem egy 50 cmes potlas is gyér. Szoval ertitek, ha mar lud, legyen kover.. Es szep. Ha 70 cmes potlasom volt, akkor 250-300 grammot is betetettem!

Mi a velemenyetek a ket eljatasrol? Kinek melyikkel vannak jobb/rosszabb tapasztalatai es a bevarros hajrol tudnatok meselni hogy kinek milyen elmenyt okozott a viselese? Kosziii:)



2014. febr. 12. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem hőillesztéses volt, de én pont ezért utáltam, mint amit te is mondtál.Barátnőmnek volt felvarrt, és ő szerette.De mintha valami rémlene, hogy egyszer valahogy lett neki benne egy iszonyat nagy, szilvásgombóc nagyságú kóc, amit órákig tartott kifésülnünk.Azt már nem tudom, h mitől lett neki, mert ez kb 6 éve történt :-))
2014. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!