Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik BB krémet válasszam?

Melyik BB krémet válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval egy bb krémet szeretnék vásárolni, de nem igazán tudok dönteni.. Bőrtípusom inkább normál, néha zsíros de rendszeresen tisztítom..Kevés bőrhibám van, eddig csak egy kis alapozóval fedtem el de most áttértem a natúr kozmetikumokra. Szóval a lényeg, hogy olyat szeretnék ami: olajmentes, nem árt és öregíti a bőrt, de hidratál és szép bőrt eredményez.


Amiket nézegettem:

1. Maybelline Dream Fresh BB Krém 8in1


2. Garnier BB Krém Olajmentes


3. Nivea 5 Az 1-ben BB Krém


4. Alterra 6 in 1 Beauty Balm


Esetleg ha tudtok még ilyeneket írhattok, és melyiket ajánljátok? Tapasztalatok is érdekelnek! Előre is köszönöm!



2014. febr. 14. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom,nekem nagyon bevált.Olyan szépen és egyenletesen fed.Gyönyörű lesz tőle a bőröm. :)

Csak ajánlani tudom!

2014. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Garniert használom. Mivel elég folyékony, szépen lehet vele dolgozni, nekem csak nyáron, a melegben fénylett.

A Helia BB krém is jó, nekem eddig az ápolt a legjobban,l hidratált is egy kicsit, és abszolút matt maradt, szép világos is, csak egyetlen baja volt, hogy kicsit sűrű, és sosem tudtam rendesen eldolgozni.

2014. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Garniert és Niveat próbáltam. Nekem nagyon nem volt jó, pattanásos lettem tőlük, és igazából nekem olyan volt, mint egy vastag alapozó, nem éreztem a BB krém hatást.

Most Clinique-t használok, és nagyon szeretem. Ennél tényleg érzem, hogy nem egy alapozó, hanem valami más. Tényleg kiegyenlíti a bőrt, és nekem az is fontos, hogy parfümmentes.

2014. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A krémmánia nevű oldalon mindegyiknek utánanézhetsz, csomó vélemény van róluk. :)
2014. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felsoroltakat pont nem ajánlanám senkinek. Próbáltam őket, rémesek. Az Avonos is. Egyetlen ami jónak tűnt a boltiak közül az Eveline BB. Vagy lehet vannak jók a drágák közt, Clinique stb. De azokat nem próbáltam még. Amúgy koreait érdemes inkább venni.
2014. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyik sem! Skin 79, vagy Missha
2014. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!