Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti mivel ápoljátok az...

Lányok! Ti mivel ápoljátok az arcbőrötöket? Házipraktikák, bevált termék?

Figyelt kérdés

Igazándiból nem vagyok valami hozzáértő a dologhoz, ezért szeretném kérni a segítségeteket.

Látom az utcán a lányokat, hogy milyen szép, sima, fényes arcbőrük van és kíváncsi vagyok, hogy ti mit csináltok, hogy ilyen legyen.

Nekem egyáltalán nincs fényes, sima arcbőröm és ez eléggé zavar. Bármilyen alternatív házimódszerre ill. bevált termékre kíváncsi vagyok :)

19/L



2014. febr. 15. 20:36
1 2
 11/12 piriiiiii ***** válasza:
És találtam ezt is, nem rossz: [link]
2014. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi Piriiii :):) na akk az aloe verás gondom megvan oldva XD mindig csak úgy állt ott az ablakpárkányon, de most már haszna is lesz :D

És köszi mindenkinek, jár a zöld kész :):)

egyébként vannak amiket kipróbáltam a felsoroltak közül és tényleg látszik, hogy nem a levegőbe beszéltek, tényleg hatnak, majd idővel mindegyikre sort kerítek úgyis.

2014. febr. 22. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!