Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét szőke hajamra milyen...

Sötét szőke hajamra milyen fajta hajszínezőt kellene vennem, hogy szép barna színű hajam legyen? (24 mosásos szinezőre gondoltam. )

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni valami új hajszínt, de nem szeretném az eredetit 'elrontani'..

Ezért gondoltam a szinezőre.. Aki jártas ebben, segítsen nekem, mert nem igazán vagyok képben a dolgokkal.. Milyen fajtát vegyek, milyen árnyalatút? Milyen árban van egy ilyen, mennyit kell belőle venni? Előre is köszönöm!!!! :)))))



2014. febr. 22. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek ugyanolyan hajfestékek mint a többi, csak gyorsan kopnak, kikopni viszont teljesen sose fog. Ha olyan kell ami tényleg kikopik majd akkor ilyen Directions félét kell venned. Fodrászkellékesből. Amihez oxi kell azok nem fognak kikopni. Az árnyalatot neked kell tudni.
2014. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!