Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotva, epilátor majd gyanta?...

Borotva, epilátor majd gyanta? (lent)

Figyelt kérdés
7 évig borotvaltam mindenhol (kar, intim rész, láb) es eléggé erős lett. Karácsonyra kaptam PHilips Satielle epilatort. Jó meg minden, a baj annyi, h minden másnap újra kell csinálnom, es még így is szúr, marad szőr. Szorbenoveseim szerencsére csökkentek, de nem tűntek el. Amit elértem, az az h kiritkult, ill. vekonyodott is, de akkor sem jön le mind. Most elhataroztam h novesztem, majd ha hosszabb lesz, újra leepilalom, ha nem válik be, akkor gyanta.. A karomon ugyanez a helyzet :/ a gyanta meddig biztositana teljes simasagot? A fájdalomtól nem tartok annyira, meg amúgy is a szepsegert meg kell szenvedni.:) tanacsok tippek erdekelnetek, akik már tapasztaltak ilyen téren.:))
2014. febr. 23. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
én kb fél év aktív gyantázás után tapasztaltam, hogy sokkal ritkább és gyengébb a szőr. 1 év után meg a hónaljamon szinte kikopott.
2014. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyanta olyan 2-3 hétig,de akkor már nőlnek a szálak,de nem olyan vészes még akkor sem.
2014. febr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!