Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak egy tincs száraz, a...

Csak egy tincs száraz, a többi hajam egészséges, miért?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van, de mivel nagyon dús és idegesítő, ezért összekötve szoktam hordani. Van egy nagyobb tincs, ami nagyon száraz vagyis ilyen tök h.lyén néz ki, a többi hajam pedig tök szép, fényes semmi baja. Ez mirét lehet, nem tudok rájönni, mert a hajgumi sem tudja elnyomni hisz az csak egy nagyon kis részével érintkezik.


Vettem ilyen gliss kur hajápolót, most befújtam. Tisztában vagyok vele, h az nem hat egyből, a rendes részén a hajam mégis egyből selymesebb lett, a csúnya része meg marat ugyanúgy.


Alap esetben egy picit hullámos hajam van és ezeken a tincsenek hullám sincs, és nem is lehet begöndöríteni. Nagyon idegesítő.


Vki tudja h mit lehetne tenni vele?


2014. febr. 28. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Van egy ismerősöm akinek szintén egy érdesebb hajszálakból álló tincse van. Az az egy tincs hasonló a kukorica hajhoz. A bőrgyógyász szerint egy speciális fejbőrgomba okozza. Azok a hajszálak amik a gombás részből nőnek ki szárazabbak, érdesebbek. Sajnos nem tudom hogy milyen szert ajánlott neki a bőrgyógyásza.
2014. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! És esetleg volt neki más tünete is, amit okozott neki a gomba?
2014. febr. 28. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy volt-e más tünete.
2014. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!