Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sűrű a hajam, viszont nagyon...

Sűrű a hajam, viszont nagyon gyorsan kócolódik, meg bármennyire is vágatom le, ígyis úgyis rendkívül töredezett az utolsó 10 cm. Milyen balzsamokat vagy pakolásokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ricinusolaj. patikában 2-300Ft bekened vele a hajad, folpakkal körbetekered. törölköző rá, hogy melegen tartsa, rajta hagyod 24 órát, vagy amennyi időd van rá, ha 3-4ora az is jo, jo alaposan kimosod, nehéz kimosni. Hetente 2x megcsinálod. fokozatosan javul a hajad, gyorsan nő majd. legalábbis nekem 1,5 hónap 20centi. de egyénfüggő. én most tojássárgájával kevertem ricinust, azt raktam a hajamra, nekem igy is puha és fényes de igy mégjobban az volt. ha fénytelen is a hajad akkor enyhén ecetes vizzel leöblited. a tojástól nem lesz büdi a hajad, az ecet szaga is elszáll. a gliss kur termékek tartalmaznak tojást, igy azok nagyon jók. a pumpás hajápoló segit rendben tartani a hajad ne kocolodjon. Hővédőben syost használok ( vasalom a hajam de amugy szögegyenes) az nem engedi beszivni a párát. ha kell valami még akkor irj privátban akkor elmondom. mániám a hajápolás. 22L
2014. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úú nagyon köszönöm! :D mindent értettem és jól hangzik :) meg fogom csinálni
2014. márc. 14. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit
2014. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!