Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a szemöldököm?!

Elrontottam a szemöldököm?!

Figyelt kérdés
Szedtem már ki máskor csak most véletlenül többet fogtam meg, mint amennyit akartam és mivel elég ritka, egy lyuk lett a közepén.. rajzolom szemcerkával meg kenem ricinussal is, csak olyat is olvastam, hogy ha tövestől kitéptem, akkor nem biztos, hogy visszanől.. pedig eléggé rossz helyen van... tehát az lenne a kérdésem, hogy visszanől vagy sem? Ha pedig visszanől kb mennyi idő alatt.. ha pedig nem, akkor hátralévő életemben mindig rajzolnom kell, ha nem akaram tetoválni.. mert 1x 15 évesen elrontottam?

2014. márc. 15. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nekem mióta felszakadt a szemöldököm, ott nem nő a szőr azóta se.
2014. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy simán visszanő két hét alatt, mint a többi. Nekem egyszer volt olyan, hogy nem akart kinőni - szintén elég rossz helyen. Akkor kellett neki 1-2 év, de végül visszanőtt. De a többi véletlen kiszedett szál a többivel együtt, rendesen visszanőtt eddig még mindig. :)
2014. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Visszanő, nyugi. Ha nem nőne, akkor nem kéne állandóan szedegetni, hanem egyszer kiszedné az ember és utána soha többet.

Az nagyon ritka, hogy valakinek nem nő vissza.

2014. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Visszanől,ne aggódj.
2014. márc. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy visszanő, különben csak egyszer kéne kiszedni tökéletes formájúra és örökre úgy maradna. Talán nem is lenne baj. :)

Addig meg rajzolgasd.

2014. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszanő simán.
2014. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszanő. Hogy szedsz te szemöldököt, ha nem tövedtül szeded ki? :D
2014. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!