Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a wax-ot kimosni...

Hogyan lehet a wax-ot kimosni a hajból? 3-szor mostam meg egymás után (samponnal, és legutoljára a forró vízzel is bepróbálkoztam), nagyon durván dörzsöltem, de még mindig olyan, mintha zsíros lenne, és érezni, hogy olyan ragadós.

Figyelt kérdés

Garnier fructis style shine tipusút használtam. Hosszú, vállig érő szőkés hajam van, így még jobban látszik.

Lehet, hogy túl sokat tettem rá? Milyen waxot kéne használjak? Olyan hajat csinálok, mint a videoban 1:45-nél https://www.youtube.com/watch?v=y5cFZEj9rSE



2014. márc. 16. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A technikáddal lehet gond. Ki kellene jönnie.
2014. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy kéne csinálni? Te hogy csinálod? Szerintem mindenféle mozdulatsort végigcsináltam, amit a hajjal meg lehet csinálni.
2014. márc. 16. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Habzselét használj.
2014. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!