Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim terület borotválása...

Intim terület borotválása után milyen ápolási módot javasoltok?

Figyelt kérdés

Borotválkozás után a bőröm mindig száraz és kemény lesz. Nagyon viszket és eléggé zavar, hogy néha már sebre is vakarom...


Mit lehetne ellene tenni? Valamilyen ápolási módszer?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


21/N



2014. márc. 19. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Minek borotválod? Magadtól is rá jöhetnél.
2014. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked hogy jelentkezik a viszketés... Nekem helyenként begyulladnak a szőrszálak.


Elméletileg az after shave használ rá, rögtön borotválkozás után le kell vele fertőtleníteni.

Ami még lehet, hogy számít, én utána egy ideig nem veszek fel szoros bugyit, főleg nem műszálasat. De valószínűleg a legtutibb módszer ha elmész kozmetikushoz és kellőképpen lekezeli gyantával, úgy ahogy tényleg kell.

2014. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott begyulladni, egyszerűen csak elkezd viszketni már azon az estén, miután leborotváltam. Nem tudom mivel lehetne bekenni, mert olvastam már hogy pl hintőpor, de attól csak mégjobban kiszáradt..
2014. márc. 19. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom rendszeresen használj testápolót,mert a borotva bár irritálja,de érdemes nem csak utána bekenni a bőrt.Az aloésak nagyon jók.
2014. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irritalt a borod erosen. Gondoltal mar arra, hogy inkabb gyantaztatod? Nekem sokkal jobb lett a borom azota, hogy legyantaztatom,
2014. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!