Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl szőkítés természetes...

Túl szőkítés természetes vissza sötétítése? (Többit lent) Hozzá értő segítségét kérem főként.

Figyelt kérdés

Fodrásznál a hajam melírozva lett , de elég eltérő melírt csinált volt hogy részeken fehér színű lett a hajam máshol viszont szó szerint barna.Majd itthon szőkítő festékkel megpróbáltam úgy mond egységes szint csinálni viszont most elég szőke lett nekem már túl szőke, de már nem szeretném ezek után még festeni! valami természetes megoldást keresek amivel pár árnyalattal sötétíthetem a hajam illetve kicsit egységes színű legyen!

Köszönöm bármi féle választ is!


2014. márc. 26. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Vagy befested, 2-3 festés is kellhet neki, vagy lenöveszted.
2014. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Márpedig a szőkités után kell festeni vagy szinezni, hiszen a szőkités csak előkésziti a hajat.
2014. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!