Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok ajánlani arra,...

Mit tudtok ajánlani arra, hogy gyorsabban nőjön meg a hajam?

Figyelt kérdés

kb. 5 évvel ezelőttig legalább vállig érő hajam volt mindig. Aztán akkor levágattam, nem is bántam meg, mert egy nagyon jó stílust találtunk a fodrászommal. most viszont meguntam és szeretnék újra hosszú hajat. Most pont váll fölé ér és szeretnék kb. hátközépig érő hajat. Hetente 2x használok ricinusolajat, igyekszem sokat inni és sok gyümölcsöt enni.

Tudtok még valamit tanácsolni, illetve szerintetek mennyi idő alatt nő meg a hajam?


2014. márc. 29. 19:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
December 28-án voltam utoljára fodrásznál, az első képen látható hosszúságig nőtt kb. 3 és fél hónap alatt. Ahhoz képest ez alatt a másfél hét alatt többet nőtt, szerintem.
2014. ápr. 11. 17:15
 12/19 anonim ***** válasza:
Kivancsisagbol en is kiprobalom majd, hogy lesz e barmilyen valtozas a hasznalata soran. :)
2014. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hogyan haladsz a hajnövesztéssel? :D

Minap beszereztem egy kis ricinus olajat, laikusként állok hozzá, így maximum csak pozitív csalódás érhet. :D

2014. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Akarom mondani *szkeptikusként...

Annyira siettem, hogy írok itt badarságokat. :D

2014. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Haladgatok :)

Tegnap (május 3.) tettem rá a 6. pakolást, a kép most készült.


[link]

2014. máj. 4. 15:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Szép dúsnak tűnik, a hajviselet is tetszik. :)

Én eddig annyit tapasztaltam, mintha más lenne a hajam tapintása, fura. :D

2014. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Látnád most: tegnap este megmostam, és most tényleg dús :))))
2014. máj. 8. 19:59
 18/19 anonim ***** válasza:
:)))
2014. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 belbolyhocska ***** válasza:
Én a Stella hajvégápolóval vagyok nagyon megelégedve. 11 hónapja nem kellett vágni a hajamból (kivéve a fufrut), mert 80%-ban egészséges! Hozzá kell tennem előtte minden héten 12%-os oxival és szőkítő porral le lett szívva a hajam 4 éven keresztül. Most persze jobban odafigyelek rá, szilikonmentes bio hajápolószereket használok főként és gyógynövényes hajfestéket. Az argánolajos és makadámolajos dolgok is bejöttek. :-) 26 cm-et nőtt a hajam egy év alatt.
2014. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!