Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsináltam a hajamat ricinus...

Megcsináltam a hajamat ricinus olajjal, tuti ilyennek kellene lennie?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy egy tojás sárgáját is tehetünk hozzá, tettem hozzá, és hát eléggé sűrű lett..:/ nagyon gáz :S így kéne lennie?

ti mivel szoktátok fel"kavarni" a ricinus olajat ha hajápolásra használjátok?


2014. márc. 29. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

meddig hagytad rajta?

Egy ideig én csak 1-2 órát hagytam rajta, és sok változást nem is vettem észre, viszont olvastam hogy egy éjszakár kell rajta hagyni, és most már 2x megcsináltam így, igaz nem volt túl kényelmes benne aludni, de első alkalommal is sokkal puhább a hajam

2014. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp most végeztem vele, egész éjszakára készülök rajta hagyni. De én butus most olvastam kicsit jobban utána, és azt olvastam hogy száraz hajra kell...én vizes hajra tettem. De hogyha szárazra kenem,akkor meg nagyonnagyon ragadós lesz a tojástól...
2014. márc. 29. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez hajpakolás, száraz hajra kell :) Nem baj ha sűrű, egész éjszakára kell hagyni :)

Nekem bevált, sokáig kell kúraként használni, és erősebb, szebb lesz a haj tőle! :)

2014. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Száraz hajra kell, minimum 3 óráig rajta hagyni. Én nem kevertem semmivel, viszont látványosan nőtt a hajam, de csak utána pár hónappal, de legalább puha lett tőle :D

Úgy csináltam, hogy rákentem ricinusolajat, majd hajszárítóval megmelegítettem a hajamat, rá fóliát, rá törcsit.

2014. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, ha azt veszed észre lemosásnál hogy gyanúsan sok hajad hullik ki, akkor többé ne használd a ricinust. Engem a bőrgyógyász röhögött ki mikor említettem neki a ricinus neten olvasott hatásait, mivel hogy nincs neki a hajra semmiféle hatása, kivéve ha fejbőrre kerül, mert akkor hajhullást okoz a legtöbb esetben. Nálam is így volt, csomókban hullott utána a hajam hetekig.
2014. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
A bőrgyógyász röhöghet, mert nekem puha és erősebb lett tőle a hajam. Pár hónap múlva meg látványosan gyorsan nőtt.
2014. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bőrgyógyász persze, hogy nem ajánlja, mert neki abból nincs pénze
2014. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!