Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsi, nem kiemelkedő anyajegy...

Kicsi, nem kiemelkedő anyajegyekre lehet használni szőrtelenítő krémet?

Figyelt kérdés
A krém dobozán az van hogy elvileg nem lehetne de feltételezem hogy az ilyen nagyobb és kiemelkedő, esetleg ha szőrszál is van benne. Meg nem hosszú távra tervezem használni csak egyszeri alkalomra.

2014. ápr. 7. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem lesz semmi baj.Nyugodtan,de ne vidd túlzásba.
2014. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 7. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A két karom tele van ilyen elszíneződés, pötty jellegű anyajegyekkel, neked is ilyen van ezek szerint. És amikor azt mondom, hogy tele van, akkor kb. 20-25 db-ra gondolok összesen a két karomon. Mint egy leopárd. Én a Veet-et használtam elég sokáig, és semmi bajom nem volt tőle. Más márkáról nem tudok nyilatkozni.
2014. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh nekem nincs annyi. Talán össz-vissz 10 db mindkettőn csak a biztonság kedvéért kérdeztem meg nehogy később baj legyen belőle. Egyébként a márkája ISANA. Nem tudom hogy mennyire márkás vagy nem márkás de mindegy is mert nem sűrűn lesz használva.
2014. ápr. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!