Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aspirin maszkot használ vki?

Aspirin maszkot használ vki?

Figyelt kérdés

A "receptje" csak annyi, hogy az összetört Aspirint vízben oldjuk fel. Ezt kell felkenni a bőrre hámlasztáshoz.

De mivel ez a BHA-sav (acetilszalicilsav) zsírban oldódó sav, és a sejtek belsejében hámlaszt, hogy lehet elég, ha csak vízben oldjuk fel? Nem kellene bele vmi zsír vagy olaj alapú dolog is? Max. mézet szoktak még írni hozzá, elég sok helyen megnéztem neten, külföldi oldalakon is, igazából csak a víz a jellemző, de nem értem, így hogyan tud hatni a hatóanyag.



#maszk #sav #Aspirin #Aszpirin #hámlasztás #aspirin-maszk #aszpirin-maszk
2014. ápr. 11. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arcbőr hámlasztása ennél bonyolultabb dolog.Inkább kozmetikus.A sejtek belsejében nem hámlaszt ugyanis nincs olyan anyag ami oda lejutna!
2014. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam valóban.

Nem a sejtek, hanem a pórusok belsejében hámlaszt.


Kozmetikus nem megoldás a gondjaimra, nekem az már a semmivel egyenlő, hogy radíroz vagy mikrodermabráziós kezelést csinál, ezt-azt felken a bőrömre, megmasszíroz, stb.

Egy másik kérdésnél kifejtettem, hogy több, mint 10 éve küzdök csúnya bőrrel, sem bőrgyógyász, sem kozmetikus, sem nőgyógyász-endokrinológus, sem fogorvos, sem allergológus nem tudott mondani semmit.

Nagyon sok idő, energia és pénzráfordítás után már nem tudok bízni senkiben. Sem kozmetikusban, sem orvosban.

2014. ápr. 12. 11:28
 3/3 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 12. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!