Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezeknek a lányoknak miért/mitő...

Ezeknek a lányoknak miért/mitől ilyen dús a hajuk? (LINK)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=8JC-2UMqcSM http://www.youtube.com/watch? V=GAKgOkkDxys

Ilyen hajat/hajakat olyannak akinek le van lapulva a haja teljesen??és ha igen akkor hogyan??



2014. ápr. 11. 09:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

nekem nem hozza be a linket.

egyebkent valszeg haqjdusitas ha nem termeszetesen ilyen a hajuk

2014. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a link rossz. De valószínűleg genetika avagy pótlás.
2014. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem hozza be. egy csomó kis videot mutat, van benne nyaralás, műköröm, tetoválás, de nincs konkrét video kiemelve.


egyébként az enyém akkor tűnik dúsnak, ha a fodrász beszárítja. egyébként az enyém is lelapulós. de a fodrász feltűzi a vizeset a fejtetőre, és tincseket száűrít meg belőle, körkefével, így növeli a "térfogatás" is.

2014. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az utólsó válaszoló linkjeit akartam küldeni :) köszönöm neki :)
2014. ápr. 11. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tupírral meg beszárítással ilyen.
2014. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs dús hajuk csak agyon van tupírozva.
2014. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor azért olyan a kéknek is?? O.o mert láttam hogy elég egyszer végighúznia a fésűt a haján,mert úgy marad...a másik meg felvette videóra a reggelét,és mikor kész lett a hajszárítással,akkor lett olyan...de mikor vizes volt akkor is elég soook haja volt... :O hogyan??
2014. ápr. 11. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azon is csodálkozom, hogy még van hajuk.
2014. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugy szulettem, hogy rohadt dus, megallitanak az utcan hogy miert van ennyi hajam, mire mondom hogy ritkitom olloval havonta. Rovidre vagattam hogy ne piszkaljanak de igy is
2014. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!