Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mi kell ezeknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mi kell ezeknek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindig akad egy olyan lány, akibe beleszeretek, akivel randizni szeretnék. Odaadó, kedves, és rendes vagyok velük. Szerintük jól is néznek ki. De mindig, amikor a randevúra való meghívásra kerülne sor, nemet mondanak. Legközelebb egy dúsgazdag, öntelt, pénzes, drága autót pl BMW-t birtokló, trágár fiúval látok őket. Miért ez kell nekik? Miért nem a kedvesség. Mint említettem, a lányok szerint helyes vagyok, izmos is, széles a vállam, de nincsenek se millióim, se százezreim, de még tízezreim sem. Csak százasaim. Ez a bajuk velem annyira? És autóm sincs. Se iPhone-om. se más okostelefonom. 18/F
2013. aug. 12. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát az önsajnáltatással kéne felhagyni. Lehet ez a gond. Meg az hogy túlzásokba esel. Mindegyik egy BMW-ből szál ki? :D Na nem már... Amúgy ha küldesz képet elhiszem, hogy tényleg jól nézel ki.
2013. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök. Egy gimibe járok., ahová sok dúsgazdag fiú jár. Miért a pénz a fontos nekik?
2013. aug. 12. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a pénz a mozgatórúgója mindennek!
2013. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Te a r**ikbe esel bele... Rossz helyen keresgélsz. Keress máshol :) Engem nem érdekelnek a bunkó pénzes srácok..feldughatják a pénzüket... Amint mondtam keress máshol 15/L
2013. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Add el a vállaid és vegyél egy bömöst.
2013. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a csajok szerint kőkorszaki vagyok.Pont ez tetszik sokuknak.Azokkal akik elutasítottak pedig nem kell foglalkozni.


Vannak normális csajok.

2013. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint, ahogy korábban írta valaki. A r**bikbe esel bele. Meg nem muszáj mindig a full extrás csajokkal összejönni. Lehet egy középkategória. sokkal jobban megbecsülne.. de talán majd idővel rájössz.. az ilyeneket meg szard le. Akkor még nagyobb érdeklődést fejeznek majd ki utánad..
2013. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert fel kéne már fogni. Ha állandóan kedves vagy az nem imponáló. Helyzete adja : Férfiasan és magabiztosan viselkdesz amikor meg szükséges akkor meg jöhet a kedves érzékenység.


verstehe?


Ezért szeretik a bunkókat sokszor. Mert nekik van a bizonyos magabiztosságuk. A sok kedves fiú is tanulhatna ebből egy picit és rögtön hullanának arra is a csajok.

2013. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!