Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGITSEG, MITOL LETT ILYEN A...

SEGITSEG, MITOL LETT ILYEN A HAJAM?

Figyelt kérdés
a szoke hajamat egy honapja befestettem ezust szokere,de ket oldalt szurke foltos lett. vartam egy honapot es befestettem sarki vilagosszokere. meg mindig nagyon szurke.mit csinaljak? hogy szedjem ki a szurke szint?C vitamin por nem segithet? kerlek segitseteeeek

2014. ápr. 17. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komoly a kérdés Szürkére fested és nem érted, hogy mitől lett szürke? Ezüst szőke, sarki világosszőke...ezek mind szürke színek... Nem értem a problémádat. Mire számítottál? Hogy barna lesz vagy vörös? :D
2014. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ööö....talán nem szürke színekkel kellett volna befesteni és akkor nem lenne szürke. Fesd át egy másik színre, ennyi. De nem értem, ha bajod van a szürkével miért olyanra fested és főleg miért csodálkozol utána, mikor te választottad. :DDDD
2014. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem a Fideszre szavaztál:D
2014. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a sarki vilagosszoke nagyon szep szinu lett ..de azt nem ertem ,hogy mert lett ket szurke folt ,mitol?es hogy tuntessem el! befesteni nem tudom csak majd egy honap mulva
2014. ápr. 18. 01:07
 5/6 A kérdező kommentje:
megegyszer megismetlem, nem a szurke szin nem tetszik hanem az , hogy ket csunya folt lett a tobbi meg szep szoke!!a c vitamin por esetleg segitene ?
2014. ápr. 18. 01:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szürkébb akkor lesz ha ott több vörös van a hajadban, nincs rendesen leszívatva az a rész vagy ilyesmi.

C-vitaminpor hamar leszedi a szürkeséget.

2014. ápr. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!