Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszatudom állítani a nagyon...

Visszatudom állítani a nagyon száraz bőrömet a normális kerékvágásba? Ha igen milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés
Elég kevés vizet iszok és most látom az arcomon,hogy annyira kiszáradt,hogy már ráncok jelennek meg rajta.A testem is megelégelte a kevés vízfogyasztást és már porlik. Most hozzáláttam a vízkúrához ami mindennap 6 pohár vizet jelent (2dl) és nem tudom,hogy mit csináljak még vele? Menjek el vajon bőrgyógyászhoz?

2014. ápr. 23. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Napi 1,2 liter víz édeskevés. Én naponta 2 üveg (2*1,5 liter) ásványvizet iszom meg. A napi 2 liter a minimum...

A patikában lehet kapni zsírozó krémet (tejkrém a neve). Én ezt használom, mert nekem van néhány ekcémás foltom, ami nagyon száraz, de ez a krém jó rá, szépen puhítja. Én inkább ezt ajánlanám, mint a méregdrága testápolókat, amik tele vannak minden sz.rral.

2014. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Akkor inkább megpróbálkozom azzal a vízkúrával amit te mondtál,csak eléggé nehéz így kevés vízfogyasztás után.Még az lenne a kérdésem,hogy ezek használata után megáll a bőröregedés folyamata? Még nem vagyok olyan korban,hogy el kéne induljon.Aggódom,hogy ez már így marad.
2014. ápr. 23. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!