Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbizható és olcső műkörmös...

Megbizható és olcső műkörmös anyagok?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani nekem jóminőségű, de megfizethető árú műkörmös márkákat? Elszeretnék kezdeni körmöket csinálni,de nem végeztem tanfolyamot, mindent amit a körmözésről tudok videókból és internetes oldalakról szedtem. (Még mielőtt jönnek a lehurrogások tisztázom, hogy csak magamnak esetleg barátoknak csinálnám saját felelőségre,de nem vagyok az a fajta aki csak meggondolatlanul bele vág mindenbe. Későbbiekben el is szeretnék majd végezni egy tanfolyamot.)Ha esetleg bárki tud ajánlani nekem oktatóanyagot, vagy vannak tippjei akkor azt is szivesen fogadom:)De a legfőbb kérdésem az lenne hogy milyen márkájú anyagokat és eszközöket használjak, hogy egy jónak számító minőséget kapjak úgy, hogy ne menjen rá az összes pénzem. Moyráról esetleg vélemények?

2014. ápr. 24. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Moyra géllakkot használok és imádom, pedig totál kezdő vagyok, tanfolyamot se végeztem, de mindig csodás az eredmény és lenövésig bírja.
2014. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
12%
moyra gél lakk nem létezik. az moyra el look gél lakk HATÁSÚ KÖRÖMLAKK. ha normálisat akarsz akkor csak a crystal nails.
2014. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem igaz!!van gél lakk!!!sőt már one step is lesz nemsokára

[link]

2014. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mellesleg én ezt használom és kenterbeveri cn-t, ami sokszor katasztrófa! A Moyra gyorsan és szépen köt
2014. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!