Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Tavaly észrevettem hogy a hajam egyik fele gyorsabban nő mint a másik, nem töredezik és sokkal puhább. A másik fele pedig töredezik, folyton száraz (ha bekenem valamivel az egy ideig megszünteti). Így mindig a rövidebb részhez kell vágnom a hosszabb részt (kb 1 havonta)


csináltam olyat is hogy az egészet nyakig levágattam, de a bal fele akkor is gyorsabban nőtt.

(kb melltartó pántig érő, vékony szálú, festett hajam van, nem vasalom)


mit tegyek? Ti is tapasztaltatok már hasonlót?

Persze most ne azt képzeljétek hogy drasztikusan látszik a különbség, mert azért erre figyelek, de volt már hogy 10 cmel is hosszabb volt az egyik fele a hajamnak..



2014. ápr. 24. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy féloldalas táskád van és ahogy veszed fel mindig begyűrődik alá a rövidebb fele,
2014. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a vállamon hordom :/
2014. máj. 10. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Időnként vágass a bal oldalon rövidebb aszimmetrikus fazonokat.
2014. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!