Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Okozhat bőrrákot vagy egyéb...

Okozhat bőrrákot vagy egyéb rákot a végleges szőrtelenítés? Más káros hatása van?

Figyelt kérdés
Lehet akár lézerrel vagy villanófényessel. Kérlek, ha voltatok már, akkor tapasztalatokat is írjatok, hogy általában hány kezelés elegendő...milyen érzés, fájdalmas vagy nem...köszi
2007. okt. 15. 10:43
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Azt ugyan nem tudom hogy okoz e vmilyen rákot a szőrtelenítés ezen módja, de mivel mind a kettőt kipróbáltam már tapasztalatokat tudok neked mondani.

Ha a kettő közül (lézeres vagy villanó fény)nekem a villanófényes jött be jobban.

Mind két kezelés alapja hogy borotvával kell eltávolítani a szőrszálakat hogy minél erősebb sötétebb legyen a szőrtüsző mert azokat tudja hatásosabban kezelni.

A lézeres kezelés úgy működik hogy egy pisztoly szerkezetű gépből jönn ki a lézerfény és mellette hogy ne égjen a bőrőd erős nyomású hideg levegőt fújj ki magából.Érezni lehet amikor a kicsire meghagyott szőrszál a lézer alá kerül és megég érdekes érzés. Nem mondom hogy nem volt hatásos de azért hagytam abba mert egyszer egy pillanatra kihagyott a hideg levegő a lézer pedig megégette a bőrőm.kb 15 alkalommal voltam és az eredmény már szemmel látható volt egy kezelés ára 20.000ft volt

A villanófényes kezelésre még most is járok.Sokkal másabb az eljárás persze itt is borotva szükséges. A gép úgy működik hogy bekenik a kezelt bőrterületet egy hűsítő zselével ami olyan mint a "takony" de kellemes hűs érzést ad.Aztán van egy olyan gép ami az árleolvasóhoz hasonlít a legjobban, kb 5 cm felületen bocsájt ki villanófényt. Csak egy kicsit kellemetlen ide már 2 éve járok és szintén hatásos már alig látszik szőrszál csak a makacsabbja van még. Ez is 20000 ft/kezelés.

Hát kb ennyi.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv Netty

2007. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Bársony Lézerklinika honlapjára kellene felmenni, ott kérni egy ingyenes CD-t, amelyen minden mozzanat be van mutatva. Küldenek egy prospektust is, abban az árak is benne vannak.


Eddig még nem hallottam, hogy bárkinek a végleges szőrtelenítés rákot okozott volna.

2007. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
koszonom :) kisebb terulet eseten is ilyen sokszor kell menni kezelesre mig teljes lesz a szortelenites?
2008. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel kapcsolatban keresgélek. Attól tartok, hogy hosszú távon lesz meg a nem kívánt hatása. Én 60 évesen sem akarok bőrrákot. Arról nem is beszélve, hogy hónaljban, intim területen nyirokcsomók vannak, amiket célszerű óvni... :-/
2018. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!