Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen újévi akciókat ajánloto...

Milyen újévi akciókat ajánlotok szépségszalonba? A legjobb 2 ötletadó megkapja ingyen!

Figyelt kérdés

Van fodrászat,kozmetika,pedikűr-manikűr-műköröm,szolárium,infraszauna,tetoválás,testékszer behelyezés.

Ha van már sok ötlet várom a szavazatotokat hogy melyik 2 a legjobb.


2009. dec. 26. 09:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ilyenkor az ünnepek alatt jó sokan vannak ezért kell a januári akció!

Nagyon tetszik az ajándék hajkezelés hajtípusnak megfelelően szuper.Meg még egy ajándék fejmasszázs?

Köszönöm az ötleteket:-)

2009. dec. 27. 20:56
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy nem fognak visszajönni sajnos, az ilyen akciókat nagyon sokan kihasználják.


De mindenképpen úgy kell csinálni, hogy azért csődbe ne menj, :)

Tippjeim:


Fodrászat

Kozmetikai nagy - kis kezelés mellé lehet:

Paraffinos láb és kéz kezelést ebben a hidegben az nagyon jól fog esni, mert hát akármilyen melegen is öltözik valaki lefagyhat keze-lába, és a láb azért élvezi a jó meleg fürdőt :) a kézen pedig észrevehető hogy jó puha lesz utána és persze az illat is említésre méltó :)


Az infra szaunát egy kozmetikai kezeléshez – pedikűrhöz ajánlanám ajándékként


Egy francia illetve klasszikus manikűrt lehet még a fodrászathoz


Sminket lehet fodrászathoz, manikűrhöz, műkörömhöz, kozmetikai kezeléshez


Műkörömhöz, manikűrhöz szilveszteri smink ajándékba


Hennafestést pedig bármihez lehet adni ajándékba mert mindegyikhez megy, főleg ha valami jó csillogós minta az szilveszterkor biztos elnyerné a tetszést


Tetováláshoz lehetne egy manikűr egy smink, esetleg szintén paraffin


Ha nem azonnal kell felhasználni az ajándékutalványt, akkor tulajdonképpen bármihez lehet bármit ajánlani, mert akkor nem ütik egymást a szolgáltatások :)


Remélem, azért van valami ami tetszik és hasznos, talán nem ismételtem semmit sem :)

2009. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt kihagytam, hogy egy kis talpmasszázs ajándékként a pedihez nem számít ha benne van alapból, egy kicsit hosszabb masszázs akkor :) esetleg egy kis SPA is jó :) még gondolkodom :)


*előző voltam

2009. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú és most jut eszembe még :) mivel látom inkább januári időszak, ezért akkor jön ugye a báli szezon :)


Egy konty, esetleg hajgöndörítés ajándékba műkörömhöz

Ha már hajvágás, festés akkor ahhoz is konty lehet

Smink a frizurához vagy körmös dologhoz

Esetleg kozmetikában egy dekoltázs masszázs ajándékba

Műkörömhöz valami extrább porcelán virágdíszítés ajándékba

És a henna még mindig persze bálra valami kis visszafogottabb :)


Ha később is felhasználható akkor esetleg egy sima átlátszó töltés műkörömhöz 1* alkalom


még mindig ugyanaz vagyok :) jó ez a kérdés megmozgatja az agyamat :) nincs véletlenül honlapotok megnézném szivesen :)

2009. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A 21:48-as válaszoló megérdemli az ajándékot, amit a kérdező ígért. Én szavazok rá! :)

Pussz!

2009. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
én csak azért furcsálnám ezeket mert oké,hogy van valami ajándék....de szerintem egy embernél kéne az ajándéknak lenni.Pl a fodrásznál.Mert így tuti hogy nem lesz az hogy neked volt hasznod belőle nekem meg nem ....tapasztalat:)
2009. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Húú egyre jobbak,bár vannak amik nem kivitelezhetőek,de van sok jó ötlet.

Ugy kell kitalálni hogy minden szakember körülbelül ugyanolyan anyagköltségű,munkaidejű,értékű ajándékot adjon a másik szolgáltatás mellé amit fizet a vendég és akkor nincs vita.Már jópár ötlet van ami tetszik!Azért kérdeztelek titeket mert lehet hogy nekem tetszik valami de mondjuk más embernek nem.

21.48melyik ajándékra pályázol?:-)))))

2009. dec. 29. 09:00
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
ohh nagyon köszönöm a lehetőséget hogy elmondhatom vágyamat, de nem vagyok ám nagyra vágyó :) 2 füstös szemre vágynék semmi többre :) meg talán 1-2 kérdésem lenne de csak elméleti szinten szigorúan :)
2009. dec. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A legjobb ötletadótól várom a pár elméleti kérdését.Írd itt nyugodtan..-))
2009. dec. 31. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!