Drót haj ellen?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és a hajam olyan mint a drót. Rendesen szúr,meg dörzsöl és már kb. minden sampont/balzsamot próbáltam és egyik sem segített valami sokat.

Rendszeresen vágatom a hajam,nem arról van szó. Nem kifejezetten töredezett a vége de mégis ilyen. Balzsamot is használok minden hajmosás után de semmi sem használ.

Kérlek segítsetek!:( 14/L



2014. máj. 4. 18:22
 1/5 Ramcsiii ***** válasza:

Próbáltál már esetleg pakolásokat?Vagy kókuszolajjal kenni?Vannak pakolások amiktöl lehet kicsit megtudna puhulni a hajad,ha rendeszeresen alkalmaznád..:)

Az igénybe vett, sprőd haj rendszeres, különleges ápolást igényel. A mezei zsurlót vagy búzakorpa-kivonatot tartalmazó hajpakolás nedvességgel telíti és bársonyossá, csillogóvá teszi a hajat. Masszírozzuk a pakolást a hajba és 10 percig hagyjuk hatni, majd alaposan öblítsük ki.

2014. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy fodrászhoz és kérj tőle segítséget.
2014. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,igen hajpakolást néha szoktam (lehet hogy ez is a baj,hogy csak néha:/) de nagyon sokat az sem segít.

De lehet,hogy a kókuszolajat majd kipróbálom!:)

2014. máj. 5. 09:42
 4/5 anonim válasza:
anyukának is hasonló a hajszerkezete szerencsére nem örököltem. anyu csak Angliában talált csak sanpont és balzsamit ami használt neki.
2014. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És le tudnád írni a samponnak és a balzsamnak a nevét?:)

Nagyon megköszönném!:))

2014. máj. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!