Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zsiros vagy a szaraz haj...

A zsiros vagy a szaraz haj egeszseges?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

Az egészséges haj nem túl zsíros és nem is száraz.

És az egészség nem csak ezen 2 dolgon alapszik.

2009. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik se tényleg. Meg kell találni az arany középutat.
2009. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészséges (azaz normál haj): az, ami kb. hajmosás után az 5. napon kezd bezsírosodni a tövénél, de a végei inkább szárazabbak. Fodrász mondta.
2009. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon hamar zsirosodik, ra 5 napra nekem mar teljesen zsiros, nem csak a tovenel, es hamar toredezik is.
2009. dec. 29. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanebben a cipőben járok én is mint a válaszoló. 2 naponta mosnom kell a hajam, mert bezsírosodik, ami elég igénytelen... Úgy bír ki, 3- 4 napot, ha a második nap után száraz sampont használok. Pedig sokszor kívánom, hogy lenne inkább száraz a hajam. Egyébként valóban, egyik sem.
2009. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

* Kérdezőt akartam írni, elnézést! :)


19/L

2009. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
F.25. Nekem is ilyen a bőrőm,pedig full egészségesen élek,de mégis hamar fényessé válik,és sikamlós tapintásúvá,akárcsak a fejbőrőm.Ez meg átmegy a hajszálakra is. Régebben nagyon gyülöltem,hogy a hajam totál összeragadt,rossz volt hozzáérni,a szaga is olyan állott volt,meg rossz tapintású.Pedig egyre többet mostam,és még rosszabb lett. Alig lehetett beállítani,már télen a sapka is sokat izzaszott rajta,aztán meg sok hajmosástól tönkrement,meg gének satöbbi, fogtam,aztán nullásgéppel ledúrtam az egészet a fenébe, és köszönöm jól vagyok. Egyrészt a nagyon rövid haj jobban áll nekem,másrészt meg nincsenek higiéniai gondjaim ilyen téren.Ha valami nem megfelelő,attol meg kell szabadulni,én ezt vallom. negyede idő alatt meg is tudom tisztítani,és a fényes réteget is egy törléssel le tudom rántani a fejem tetekéről.
2010. szept. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!