Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS, új krém után égő, feszülő...

SOS, új krém után égő, feszülő bőr és piros foltok - mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Új krémet vettem, leteszteltem, a kezemnek semmi baja nem lett tőle, így felkentem az arcomra. Eleinte ott is minden rendben volt, de most nemrég arra keltem, hogy veszettül húzódik & ég az egész arcom + az orrom full piros + a szemem alatt van egy piros folt, ami nagyon fáj.

Gyorsan lemostam minden maradványt amit tudtam, de így sem lett sokkal jobb.. Vettem be kálciumot is.

Valaki tud erre valami gyors megoldást? :(((

Pedig egy full természetes, natúrkozmetikumokat áruló cégtől vettem..


2014. máj. 16. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamelyik összetétele nem egyezik a bőröddel,ne használd soha többé.Kamillás lemosás és aloe gél segít eltüntetni,de ha a bőr megnyugszik,magától is elmúlik.
2014. máj. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hiába natúrkozmetikum, ha az egyik összetevőjére allergiás vagy...

Ha nem enyhülnek a tünetek estig, menj le dokihoz.

2014. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!