Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az arcommal kapcsol...

Mit tegyek az arcommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és sajnos a bőröm kicsit heges a két arcfelemen(pattanások miatt).Szeretném ha legalább halványabbak lennének DE annak még inkább örülnék ha TELJESEN eltűnnének.És sima lenne a bőröm mint másnak.


Már minden krémet kipróbáltam , de sajnos nem használtak.


Azon gondolkodtam , hogy vagy

a)elmegyek az ismert bőrgyógyászomhoz, aki ugyan azt mondja mindig+felírja u.azokat a krémeket amit most használok (Skinoren és Duac)


b)elmegyek egy idegen kozmetikushoz.Aki lehet még vörösebbé varázsolja az arcomat.És több heget képez rá a mitesszerek kinyomásával.(Hozzáteszem félek elmenni egy kozmetikushoz:( )


Melyiket javasoljátok az a) vagy b) variációt?


Valaki esetleg szenved/szenvedett hasonló problémával?

Köszönöm a válaszotokat és a segítséget előre is ! :)

16/Lány



2014. máj. 24. 19:01
 1/3 anonim válasza:
Talán érdemes lenne felkeresned egy bőrgyógyászt.
2014. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kialakítasz egy megfelelő arcápolási rutint, amibe ősztől beleveszed a AHA&BHA hámlasztást is, szigorúan fényvédővel kombinálva!


Ehhez itt elolvasod az összes cikket, kezdve ezzel:

[link]

2014. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kozmetikust ajánlok,ugyanis kitisztítja a bőröd.Nem kell félni másfél-2 havonta elég elmenni és nem csinál hegeket.Azt inkább a te nyomkodásod okozza.Egy kozmetikus tudja hogy kell kitisztítani.
2014. máj. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!