Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 éves korom ellenére még...

23 éves korom ellenére még mindig nagyon küzdök a pattanásokkal. Nektek, hogy múltak el?

Figyelt kérdés

Főként az államon és az orcámon jönnek elő. Nagyon mélyek és hetek alatt gyógyulnak piros foltot hagyva maguk után, melyek hónapok alatt szívódnak fel.


A kozmetikusom az egyik legjobbnak számít, ő is adott rá sok készítményt, de semmi nem használ.


Az étkezésemre nem lehet fogni, mert nem eszek olajos, zsíros dolgokat és édességet is nagyon ritkán.


Mi lehet a baj? Küzd valaki hasonlóval? Mit tesztek ellene?


2014. máj. 26. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz.
2014. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint Te, csak még a vállamon és hátamon is voltak. Miután már az összes létező krémet megvettem a szintén legjobbnak hitt kozmetikusomtól, eljutottam dokihoz,és kiderült hogy gond van a pajzsmirigyemmel. Három hónapig szedtem rá gyógyszert, azóta nem láttam pattanást,és a kozmetikus is ki van akadva, hogy csak 500 forintot hagyok ott nála szemöldökszedésre.
2014. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már rég orvoshoz kellett volna menned vele.
2014. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyukám és a nagymamám is szed a pajzsmirigyére gyógyszert, lehet hogy tényleg nálam is ez lehet a gond. Háziorvoshoz mentél vele?
2014. máj. 26. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Igen háziorvosnál voltam vele, ő adott beutalót laborba vérvételre és pajzsmirigy ultrahangra, ezzel a két lelettel mentem vissza hozzá, és akkor kaptam a gyógyszert.

Azt mondják, ha súlyosabb, akkor endokrinológiára is elküld,de az nekem nem kellett. Azóta fél évente kell mennem laborba pajzsmirigy ellenőrzésre, de a gyógyszert nem kell folyamatosan szednem.

2014. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!