Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Syoss hajfestékről...

Csajok! Syoss hajfestékről vélemény?

Figyelt kérdés

Próbáltam már pár fajta hajfestéket.Eddig Palettet és Wellatont használtam,azok beváltak.A Garnier nagyon hamar kopik.

De most találtam egy árnyalatot,ami nagyon megtetszett a Syossnál.

Szerintetek jó festék vagy inkább felejtsen el?

Esetleg a Loreal Casting Creme Gloss az jobb? Csak az nálunk nagyon drágán kapható :S


Légyszi írjátok le a saját tapasztalataitokat velük :)


17L


2014. máj. 31. 20:49
 1/6 Király Frenklin válasza:
0%

Én férfi vagyok és csak azt tudom, hogy azt használd, ami bevált. Tökmindegy milyen árnyalatú lesz tőle a hajad. A férfiak amugy sem tudják megkülömböztetni az árnyalatokat. Náluk van: barna haj, szőke haj, fekete haj és vörös haj.

Tök mindegy még az is, hogy világos vagy sötét barna. Barna-barna ugyan az a kettő. Amugy meg ne vestd be a hajad azért van természetes hajszín, hogy azt használd és fogadd el.

2014. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a syossról nem hallottam jókat, igaz, még nem próbáltam.
2014. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig használtam, nekem bevált :)
2014. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én azt használom, szeretem
2014. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
feketét használtam az jó volt nagyon amióta barna vagyok nem próbáltam még.
2014. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már magad fested a hajad legyél annyira igényes hogy azt fodrászkellékesben vett professzionális festékkel fested. Sokkal jobbak mint Syoss, Palette vagy bármi hasonló és nem drágábbak. Na meg sokkal több színárnyalatot találsz.
2014. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!